13
wrzesień
10:00 — 14:00
Warszawa
Warszawa

WARSZAWA,
Ładowanie Szkolenia
 • To szkolenie minęło.
Blondy od zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród klientek salonów. Warto to wykorzystać i zdobyć wiedzę potrzebną do ich perfekcyjnego wykonania, bo w końcu praktyka czyni mistrza. Takie szkolenia to doskonała okazja do podniesienia swoich kwalifikacji i przećwiczenia wszystkiego w praktyce. Gwarantujemy, że po ukończonym szkoleniu Twoje klientki będą wracały po więcej, ciesząc się pięknymi i zadbanymi włosami w bajecznych odcieniach blond.
 1. Cel szkolenia: Prawidłowa koloryzacja blond i właściwe techniki rozjaśniania włosów. Stosowanie super i ultra blondów. Odpowiednia neutralizacja ciepłych odcieni.
 2. Tematyka szkolenia: Dekoloryzacja, ochrona włosów podczas zabiegów, demakijaż włosów, kąpiel rozjaśniająca oraz modyfikacja koloru przy użyciu produktów X-light, No-AM, Lovely Light, Multiphlex, Podkłady rozjaśniające, gwiazda Oswalda
 3. Instruktorzy: Marta Kateusz / Krzysztof Pajor / Marcin Machnicki / Dariusz Adamowski
 4. Dla kogo: osoby pracujące w zawodzie, chcące uzupełnić swoją wiedzę w tematyce profesjonalnej koloryzacji blond, demakijażu, dekoloryzacji i wszelkich szczegółów dotyczących rozjaśniania
 5. Czas trwania szkolenia: do 5godzin
 6. Zabierz ze sobą: suszarka, grzebień, szczotka płaska oraz okrągła, klipsy płaskie, fartuszek fryzjerski, prostownica
 7. Organizator zapewnia: salę szkoleniową; produkty artego; modelki ; akcesoria do koloryzacji; symboliczny poczęstunek
Każdy z uczestników otrzyma certyfikat poświadczający udział i ukończenie danego szkolenia.
Wszelkie informacje dotyczące terminów i miejsc najbliższego szkolenia uzyskacie u Opiekuna Artego (https://beautyfusion.pl/konsultacje-online/#content) lub u Doradcy Fale Loki Koki.

Jeśli interesuje Cię to szkolenie skorzystaj z formularza kontaktowego a odezwiemy się do Ciebie

  SZCZEGÓŁY

  Data:
  13 września 2021
  Czas:
  10:00 - 14:00
  Marka: