26
lipiec
09:00 — 14:00
Katowice
Katowice
Polska
Ładowanie Szkolenia
 • To szkolenie minęło.

Koloryzacja BEAUTY FUSION jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby salonów: od zwyczajnego tonowania do 100% pokrycia siwych włosów. Przy użyciu jednego produktu można  wykonać 3 różne usługi! Wyróżnij się w otoczeniu konkurencyjnych salonów i zacznij pracować na wegańskiej koloryzacji opartej na 99% naturalnych składnikach.

 1. Cel szkolenia: Wprowadzi Cię ono do świata barw i odcieni BEAUTY FUSION. Otrzymasz odpowiedź na każde z zadanych pytań o koloryzację – pozbywając się wszelkich wątpliwości i niepewności. Dowiesz się jak kontrolować moc amoniaku w koloryzacji i odkryjesz spektrum możliwości wykorzystania multifunkcyjności BEAUTY FUSION w swoim salonie.
 2. Tematyka szkolenia: Szczegółowa analiza wszelkich aspektów związanych z koloryzacją – Teoria Beauty Fusion- Uczestnicy poznają naturalny skład oraz technologię; Koloryzacja GLOSS (nabłyszczenie/tonowanie); Koloryzacja DEMI PLUS (półpermanentna); Koloryzacja FULL (permanentna)
 3. Instruktorzy:  Marta Kateusz / Krzysztof Pajor / Marcin Machnicki / Dariusz Adamowski
 4. Dla kogo: osoby pracujące w zawodzie, chcące uzupełnić swoją wiedzę w zakresie koloryzacji artego oraz przygotowujących się do pracy we fryzjerstwie
 5. Czas trwania szkolenia: do 5godzin
 6. Zabierz ze sobą: suszarka, grzebień, szczotka płaska oraz okrągła, klipsy płaskie, fartuszek fryzjerski, prostownica
 7. Organizator zapewnia: salę szkoleniową; produkty artego; modelki ; akcesoria do koloryzacji; symboliczny poczęstunek
Każdy z uczestników otrzyma certyfikat poświadczający udział i ukończenie danego szkolenia.
Wszelkie informacje dotyczące terminów i miejsc najbliższego szkolenia uzyskacie u swojego Opiekuna Artego lub Doradcy Fale Loki Koki.

Jeśli interesuje Cię to szkolenie skorzystaj z formularza kontaktowego a odezwiemy się do Ciebie

  SZCZEGÓŁY

  Data:
  26 lipca 2021
  Czas:
  09:00 - 14:00
  Marka: