Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Kamil Skrzypek

kemon_kamil_skrzypekInstruktor marki Kemon z Lublina, gdzie prowadzi własny Salon LOKO. Określa siebie mianem absolutnego perfekcjonisty. Jest dumny z prowadzenia salonu pod własnym logiem i nazwiskiem. W roli Instruktora marki Kemon spełnia się jako nauczyciel, dzieląc się nabytymi umiejętnościami i doświadczeniem. Sam również, dzięki spotkaniom z ludźmi i pracą z innymi Instruktorami, czerpie wiedzę i inspirację dla siebie. W swojej pracy ceni przede wszystkim możliwość bycia niezależnym i kreatywnym. Za konieczne uważa traktowanie każdego klienta w sposób indywidualny. Jego zawodowe plany to ustawiczne dokształcanie i udział w międzynarodowych projektach fryzjerskich.

Położony w samym centrum Lublina Salon LOKO odwiedzany jest przez liczne grono wyjątkowych klientów. Salon jest równocześnie fryzjerskim studiem szkoleniowym. Jak podkreśla Kamil Skrzypek, LOKO to nie tylko on sam, ale także jego Zespół – Rybak, Jacek i Rafał. To z nimi wspólnie realizuje twórcze pasje.

Kamil Skrzypek współpracuje z marką Kemon od początku jej działalności na polskim rynku, aktywnie biorąc udział w szkoleniach i eventach. Produkty Kemon uważa za innowacyjne, o doskonałej jakości, a jednocześnie proste w użytkowaniu. Ceni to, że jako Instruktor ma możliwość pierwszy testować nowości i przenosić włoskie trendy na grunt polski.

Po godzinach Kamil Skrzypek oddaje się swojej drugiej pasji – sportom ekstremalnym. Uprawia wspinaczkę wysokogórską oraz jazdę na snowboardzie. Ale ponad wszystko ceni sobie czas spędzany z rodziną.

Nadchodzące Wydarzenia

  • Nie znaleziono żadnych wyników.