Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Dorota Grzelak

kemon_dorota_grzelakInstruktorka marki Kemon z Poznania, na co dzień pracuje w Salonie Maestro w poznańskim Starym Browarze. W pracy fryzjera ceni niezależność. Wie, że zawód ten wykonywać może pod każdą szerokością geograficzną. Granice przekracza także we własnym rozwoju zawodowym, stale podnosząc sobie poprzeczkę. Jest dumna ze współpracy ze stylistami, o których kiedyś jedynie czytała w magazynach fryzjerskich. Dzisiaj wspólnie z nimi tworzy nowe kolekcje, a efekty jej starań znajdują w ich oczach uznanie. W swojej pracy twórczej wychodzi z założenia, że elegancja tkwi w prostocie. Z aktualnych trendów wybiera te ich elementy, które pasują indywidualnie do konkretnego klienta. Myśli o tym, by klient wyglądał dobrze nie tylko po wyjściu z salonu, ale i na co dzień bezproblemowo radził sobie ze swoimi włosami.

Z marką Kemon współpracuje od niespełna pięciu lat, a powody tej współpracy są co najmniej dwa – rozwój zawodowy, czyli stałe podnoszenia swoich kwalifikacji, oraz możliwość współpracy z ludźmi, których ceni, nierzadko podziwia, i na pewno lubi. Podkreśla też, że dzięki współpracy z marką Kemon rutyna jest jej obca.

Prowadząc intensywny tryb życia, swoje baterie ładuje poprzez sport. Regularnie pływa i w zależności od pory roku biega, jeździ na rolkach i na nartach. A poza tym fascynuje się twórczością i życiem Salvadora Dali.

Nadchodzące Wydarzenia

  • Nie znaleziono żadnych wyników.