Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Rafał Potomski

004_davines_potomski_rafalFryzjer, ambasador linii More Inside Davines, założyciel AtelieRPotomski.

Współpracował m.in. z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Roma w Warszawie, Teatrem STU w Krakowie i Operą Novą w Bydgoszczy. Współtworzył projekt Show dla Intercoiffure w Paryżu i Alternative Hair Show w Wiedniu i Londynie.

Ogromne znaczenie dla jego stylu ma twórczość holenderskiego malarza Pieta Mondriana.

Rafał Potomski ma na swoim koncie już trzy kolekcje. Filozoficzną – „Road of Life”(2014) będącą opowieścią o kobiecie, jej emocjach oraz marzeniach, a także inspirowaną barwnym przełomem lat 80. i 90. na świecie oraz skomplikowanymi relacjami damsko-męskimi – „Relationshi” (2015) oraz kolekcję 2016 o nazwie „Dream”.

Rafał Potomski współpracuje z włoską marką Davines od 2012 r. jako freelancer. W tej kooperacji bardzo sobie ceni nie tylko jakość produktów, filozofię marki i jej proekologiczne podejście, ale także ogromną swobodę pracy, jaką daje mu Davines. Jako freelancer marki dzieli się swoim doświadczeniem i talentem podczas warsztatów.

Nadchodzące Wydarzenia

Maj 2018

Davines – pogłębianie kreatywności w codziennej pracy – cykl męski część 2

Warsztaty z Rafałem Potomskim W kameralnej atmosferze AtelieRPotomski w Krakowie doświadczony trener i edukator fryzjerski, Ambasador stylizacji More Inside- Rafał Potomski- prezentuje techniki strzyżeń oraz stylizacji. Cykl szkoleń męskich: 1. Projektowanie kreatywnego strzyżenia 2. Projektowanie kreatywnej stylizacji Zajęcia w formie warsztatów pozwolą uczestnikom pogłębić wiedzę o najnowszych trendach oraz przećwiczyć umiejętność ich interpretacji i adaptacji do warunków codziennej pracy w salonie. Forma szkolenia: Warsztaty poprzedzone wstępem teoretycznym, praca z modelkami, wykłady coacha Czas trwania: 6 dni (w podziale na 3…

+ Export Events