Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Martyna Mosiołek

montibello_martyna_mosiolekTrenerka marki Montibello. Fryzjerstwo towarzyszy jej przez całe życie, a to dlatego że jest zarówno pasją, jak i rodzinną tradycja podtrzymywaną już od 3 pokoleń w rodzinnym mieście – Częstochowie. W tej profesji bardzo ważny jest samorozwój i edukacja, dlatego tak dużą wagę przywiązuje do szkoleń krajowych i zagranicznych. W dorobku zawodowym ma nagrody w prestiżowych konkursach fryzjerskich tj.: II miejsce w XII Konkursie Sztuki Fryzjerskiej w kategorii kreatywnej open TOP CITY, III miejsce w Konkursie Evolution Vision 2011 Alfaparf Milano, wyróżnienie specjalne od jury w konkursie Matrix Talent 2012, finalistka stylizacji modowych, HairShow Fryzjerstwo i Moda oraz udział w sesjach zdjęciowych.

Upust swojej kreatywności okazuje w koloryzacjach. Jako kolorystka w swojej pracy kieruję się mottem, że nie należy schlebiać gustom, lecz trzeba je kształtować. Moda przemija, a styl pozostaje, dlatego przy każdej stylizacji kieruje się nie tylko wyznaczonymi kanonami mody, ale przede wszystkim charakterem i osobowością klienta. Inspirują mnie nowatorskie wizję połączone z kunsztem klasycznego fryzjerstwa.

Nadchodzące Wydarzenia

Maj 2018

Akademia Stylizacji DECODE – Bydgoszcz

cel szkolenia Bawimy się formą, plastycznie pokazujemy możliwości produktów. O składnikach mówimy tylko to, co niezbędne , dużo więcej o zastosowaniu, uzyskaniu konkretnych efektów, kruczkach stylizacyjnych, podstawowych błędach. Uczestnik szkolenia nabywa umiejętności przygotowania dwóch fryzur. Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę lub pogłębić swoją wiedzę w zakresie stylizacji włosów to szkolenie jest dla Ciebie!   uczestnicy szkolenia Szkolenie wyłącznie dla Salonów Partnerskich Montibello.   program szkolenia I DZIEŃ: LOOK AND LEARN 15:00 – 15.30 – wprowadzenie do kolekcji fryzur 15.30 – 17:00…

+ Export Events