Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Łukasz Sekuła

kemon_lukasz_sekulaInstruktor marki Kemon, pochodzi z Połczyna Zdroju, a mieszka w Poznaniu, gdzie na co dzień pracuje. Swój indywidualny styl określa jako ekstrawagancję przeplataną z klasyką. Stale pracuje nad własnym warsztatem, a inspiracji szuka we fryzjerskich akademiach, śledząc również wydarzenia w świecie mody.

W pracy w salonie fryzjerskim, podobnie jak podczas prowadzonych przez niego szkoleń, ceni przede wszystkim kontakt z ludźmi. Podkreśla, że zawód ten pozwala mu realizować najbardziej zwariowane pomysły, a to właśnie możliwość kreatywnego tworzenia najlepiej motywuje go do pracy.

Jako profesjonalista, bardzo ceni technologię i jakość, którą zapewnia marka Kemon. Ilość rozwiązań koloryzacyjnych i stylizacyjnych oferowanych przez Kemon, pozwala mu spełnić wszelkie oczekiwania klientów. Swoją rolę Instruktora tej marki uważa za kolejny, bardzo ważny krok w przód, we własnym rozwoju zawodowym. Poza zawodowymi obowiązkami, fascynuje się motoryzacją. Ponad to, po pracy chętnie gra w piłkę nożną – być może gdyby nie odniesiona kontuzja, dzisiaj zamiast fryzjerem, byłby zawodowym piłkarzem.

Z natury Łukasz Sekuła jest wielkim optymistą, przekonanym o tym, że wszystkie marzenia mogą się spełnić. Jest zadowolony z tego, co do tej pory udało mu się osiągnąć. Małymi krokami podąża ku realizacji dalszych planów.

Nadchodzące Wydarzenia

  • Nie znaleziono żadnych wyników.