Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Szymon Niemczyński

kemon_szymon_niemczynskiSwoją drogę w fryzjerstwie rozpocząłem w 1996 roku, po zakończeniu szkoły fryzjerskiej w miejscowości Wyrzysk w województwie wielkopolskim. Rzemiosła uczyłem się u Pani Łucji Rusieckiej, która do dnia dzisiejszego jest dla mnie wzorem do naśladowania. W mojej pracy zawodowej przyświeca mi motto, którym cały czas się kieruję : „Rzeczy proste są zawsze najbardziej niezwykłe i tylko otwarty umysł potrafi je pojąć.”

Pracując z klientami zawsze bacznie wsłuchuje się w to, czego oczekują i pragną, dokładam do tego swoją wiedzę i umiejętności aby finalnie osiągnąć pełne zadowolenie osób które powierzyły mi dbanie o ich wygląd.

Ta praca jest wspólnym poszukiwaniem rozwiązań, jest swego rodzaju pełną symbiozą klienta ,fryzjera, wiedzy i umiejętności. Uwielbiam balans między formą i kolorem, równowagę między formą użytkową a kreatywnością, takie podejście pozwala mi realizować marzenia moich klientek. Cały czas pracuje nad swoim warsztatem technicznym stąd systematyczne wizyty w różnych akademiach takich jak: Kemon, Vidal Sassoon Sanrizz, Tony & Guy.

Z marką Kemon jestem związany od 2009 roku, natomiast jako instruktor od 2010. Prowadzę wraz z żoną Agnieszką salon w samym sercu gdańskiej starówki. Od niedawna prowadzę także Akademię Fryzjerską Szymon Niemczyński, w której realizuję szkolenia dla marki Kemon w zakresie strzyżeń i koloryzacji. W pracy instruktorskiej uczę logicznego pojmowania technologii, chemii oraz technik strzyżeń. Wraz z marką Kemon pokazuję jak wykorzystywać do maksimum dostępną technologię oraz jak stosować ,a nie szukać, zastosowań dla produktów.

Nadchodzące Wydarzenia

  • Nie znaleziono żadnych wyników.