Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Mariusz Stawski

kemon_mariusz_stawskiInstruktor marki Kemon z Warszawy, właściciel Salonu D&M Stawscy i fryzjerskiej Akademii D&M Stawscy. Za najważniejszą w pracy fryzjera uważa umiejętność słuchania klienta, a przez to poznania lepiej jego osobowości i oczekiwań. Podkreśla także znaczenie w codziennej pracy rzeczy prozaicznych, takich jak czystość, solidność, wykończenie. Pełną satysfakcję czuje, kiedy obie strony, fryzjer i klient, są jednakowo zadowolone z osiągniętego efektu pracy. Za klucz do sukcesu uznaje konsekwencję w dążeniu do niego.

Wraz z żoną, Dorotą, prowadzi Salon D&M Stawscy w Warszawie. Określa go mianem miejsca cichego, kameralnego, gdzie możliwy jest relaks – konieczny element udanej wizyty u fryzjera. Każda z zatrudnionych tam osób ma swój własny, niepowtarzalny styl. I to właśnie kierowanie zgranym zespołem doskonałych fryzjerów jest jednym z jego zawodowych celów, do którego realizacji konsekwentnie dąży. Zawodowo udziela się także podczas pokazów mody, przy których współpracował m.in. z Joanną Horodyńską.

Z marką Kemon Mariusz Stawski współpracuje od kiedy tylko ta pojawiła się w Polsce. Ceni ją za wysokiej klasy rozwiązania fryzjerskie, ale także za stabilne i profesjonalne warunki współpracy. Dzięki marce Kemon poznaje i współtworzy nowe trendy we fryzjerstwie, które potem przekazuje podczas szkoleń.

Prywatnie za swój największy sukces uważa szczęśliwą rodzinę, z którą uwielbia spędzać czas wolny. Jego niezawodową pasją jest teatr, a szczególnie musicale – do ulubionych należą „We Will Rock You”, „Chicago”, „Mamma Mia!” i oczywiście „Grease”.

Nadchodzące Wydarzenia

  • Nie znaleziono żadnych wyników.