Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie rozwój. Branża Fryzjerska to świat ciągle zmieniających się trendów, powstawania nowych technik i produktów. Chcemy zadbać o Twoją edukację, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę profesjonalnych szkoleń szytych na miarę  – idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Postaw na szkolenie pod okiem doświadczonych trenerów naszych marek.

Staraj się o dofinansowanie KFS na szkolenie z naszej oferty i nie martw się formalnościami! Pomożemy Ci wypełnić potrzebne wnioski, ale możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie starania się o dotację!

Źródła finansowania :

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS)  został utworzony ze środków Funduszu Pracy z myślą o wsparciu kształcenia ustawicznego pracodawców oraz pracowników. Celem utworzenia KFS jest zapobieganie utracie zatrudnienia przez osoby pracujące z powodu kompetencji nieadekwatnych do wymagań zmieniającej się gospodarki. Poziom dofinansowania do 100%

Etapy przyznawania dotacji z KFS:

1

KONTAKT Z PUP

Kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy właściwym dla miejsca prowadzenia działalności w celu weryfikacji daty naborów (lista PUP)

2

POBRANIE WNIOSKU

Pobranie wniosku wraz z załącznikami

3

WYBÓR SZKOLENIA W FLK

4

ZŁOŻENIE WNIOSKU W PUP

złożenie wniosku w PUP wraz z ofertą szkoleniową

5

PODPISANIE UMOWY

po zatwierdzeniu wniosku podpisanie umowy z PUP

Wsparcie

Jeśli chcesz uzyskać pomoc na każdym etapie starania się o dofinansowanie skontaktuj się z naszym biurem: +48 (52) 325 20 63